XXV. Jubileumi (kicsit más) Nemzetközi Szenior Úszóverseny

Szentes, 2020.06.13.

66 2/3m férfi gyorsúszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Seres Medárd1995HÓD-Triatlon és Öttusa SE40.12
2.Horváth Roland1991Szentesi Delfin ESC40.42
3.Vigh András1994Berettyó Cápák SE42.58
4.Schulcz Domonkos1991Suncity Triathlon Team43.27

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kollár Marcell1990TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület35.83
2.Ambruzs Gábor1986HÓD-Triatlon és Öttusa SE38.62
3.Bálega Ferenc1986- Nem vagyok egyesületnek tagja -40.58
4.Gábe Tamás1990Suncity Triathlon Team44.35

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Fábián Vince1981Kiskun VSSE39.86
2.Pincési Balázs1981Budafóka SE42.90
3.Csörsz Gergely1982Berettyó Cápák SE53.67

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bíró Dániel1977Szentesi Delfin ESC39.31
2.Kovács Béla1980HÓD-Triatlon és Öttusa SE50.66

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csipes Andor1973Mezőtúri Seniorok42.38
2.Urbán Tamás1975Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza1:03.99

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Tóth Csaba1969Törökbálint38.53
2.Czuczi Mátyás1967Iron Swimm40.20
3.Maczula Zoltán1967Szentesi Delfin ESC42.56
4.Horgos Szilárd1969Dombovár42.73
5.Csirmaz Sándor 1966Békéscsabai Senior44.58
6.Béry Zoltán1968Tovafutók Se45.65
7.Vidovics Zoltán1968Szentesi Delfin ESC46.67
8.Dr. Paksi Zsolt1966HÓD-Triatlon és Öttusa SE47.38

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Legeza Péter1961Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula41.95
2.Kovács Attila1965Szentesi Delfin ESC41.98
3.Füzesi Zsolt1963Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula45.01
4.Kripkó Zoltán 1965Egri Senior Úszó-Klub46.12
5.Hajdú László1961Bácsvíz-KVSC47.73

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.dr. Legeza László1958Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula43.28
2.Sebők János1956Kiskun VSSE49.18

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Tari László1954Szentesi Delfin ESC49.03

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csaba László1948Törökbálint43.13
2.Dr.Balás Gábor1949Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület1:02.53
3.Dobcsányi János1950Szeder SC1:14.10

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kancsó János1941Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület1:09.22

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Melkuhn Dezső1938Szentesi Delfin ESC1:03.80

Vissza