VI. Évindító Nemzetközi Szenior Összetett Sprint Úszóverseny és
Országos Bajnokság az 1500 méteres gyorsúszásban

Szentes, 2021.10.16. szombat

1500m férfi gyorsúszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Liker Dávid1995Spuri SC23:19.02
 Részidők 50m = 37.77 / 100m = 1:20.53 / 200m = 2:51.56 / 400m = 6:00.32 / 800m = 12:14.01 
 
2.Dimák Dávid1993HÓD-Triatlon és Öttusa SE24:22.22
 Részidők 50m = 35.78 / 100m = 1:14.88 / 200m = 2:41.23 / 400m = 5:52.72 / 800m = 12:35.51 
 
3.Bíró Gábor1993Szentesi Delfin ESC25:31.03
 Részidők 50m = 44.27 / 100m = 1:32.21 / 200m = 3:14.48 / 400m = 6:41.64 / 800m = 13:37.05 
 

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Horváth Roland1991Szentesi Delfin ESC22:14.64
 Részidők 50m = 34.98 / 100m = 1:14.83 / 200m = 2:38.78 / 400m = 5:36.41 / 800m = 11:35.60 
 
2.Ritók Lajos1990Spuri SC22:24.00
 Részidők 50m = 38.75 / 100m = 1:20.88 / 200m = 2:49.10 / 400m = 5:49.78 / 800m = 11:53.38 
 

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Cserés Miklós1985Nyíregyházi Sportcentrum SE18:01.55
 Részidők 50m = 31.35 / 100m = 1:05.62 / 200m = 2:16.51 / 400m = 4:41.31 / 800m = 8:35.56 
 
2.Szabó Máté1984Csongrádi Senior Úszó és SZSE24:41.47
 Részidők 50m = 41.21 / 100m = 1:26.45 / 200m = 2:59.83 / 400m = 6:14.42 / 800m = 12:56.12 
 

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Molnár Gergely1980Megathlon SE19:12.18
 Részidők 50m = 32.66 / 100m = 1:09.40 / 200m = 2:25.19 / 400m = 4:59.47 / 800m = 10:11.25 
 
2.Bálint Mátyás1978Kistarcsai VSRC22:14.02
 Részidők 50m = 38.26 / 100m = 1:20.17 / 200m = 2:48.75 / 400m = 5:48.97 / 800m = 11:51.52 
 
3.Terdik Ákos1981Debreceni Szenior Úszó Klub22:14.65
 Részidők 50m = 35.32 / 100m = 1:14.83 / 200m = 2:40.25 / 400m = 5:38.16 / 800m = 11:38.73 
 
4.Vándor Gergely1979Spuri SC22:20.89
 Részidők 50m = 39.15 / 100m = 1:21.40 / 200m = 2:49.34 / 400m = 5:47.14 / 800m = 11:50.06 
 
5.Király Balázs1977Pécsi Vörös Meteor Sportkör23:50.55
 Részidők 50m = 40.33 / 100m = 1:23.73 / 200m = 00.00 / 400m = 6:01.16 / 800m = 12:16.70 
 
6.Dr Tari Béla1979Békéscsabai Senior26:47.73
 Részidők 50m = 36.71 / 100m = 1:27.14 / 200m = 3:06.40 / 400m = 6:43.62 / 800m = 13:59.07 
 

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Danyi Csanád1976Hírös ESC19:49.44
 Részidők 50m = 34.72 / 100m = 1:13.03 / 200m = 2:31.71 / 400m = 5:09.13 / 800m = 10:28.88 
 
2.Kremmer Zoltán1972Megathlon SE21:40.84
 Részidők 50m = 36.52 / 100m = 1:17.66 / 200m = 2:43.88 / 400m = 5:38.36 / 800m = 11:28.52 
 
3.Bohos Tamás1975Budapesti Delfinek Szenior 22:12.16
 Részidők 50m = 36.46 / 100m = 1:19.97 / 200m = 2:49.38 / 400m = 5:47.05 / 800m = 11:47.41 
 
4.Halász Balázs1976Swim Life24:14.20
 Részidők 50m = 41.80 / 100m = 1:27.61 / 200m = 3:03.99 / 400m = 6:20.40 / 800m = 12:57.21 
 
5.Gerendi Norbert1974Szentesi Delfin ESC24:29.50
 Részidők 50m = 41.22 / 100m = 1:25.44 / 200m = 3:02.64 / 400m = 6:18.67 / 800m = 12:53.13 
 

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Cseh Imre1968Nyíregyházi Sportcentrum SE21:39.43
 Részidők 50m = 37.77 / 100m = 1:19.41 / 200m = 2:45.82 / 400m = 5:44.05 / 800m = 11:36.80 
 
2.Varga Miklós1968Kaposvári Aréna Senior Úszóklub 24:24.48
 Részidők 50m = 41.98 / 100m = 1:28.03 / 200m = 3:03.99 / 400m = 6:19.80 / 800m = 12:51.45 
 
3.Béry Zoltán1968Tovafutók Se25:26.27
 Részidők 50m = 42.14 / 100m = 1:28.40 / 200m = 3:04.58 / 400m = 6:19.67 / 800m = 12:58.04 
 
4.Csomai Zsolt1970Békéscsabai Senior32:32.75
 Részidők 50m = 0 / 100m = 0 / 200m = 0 / 400m = 0 / 800m = 0 
 

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kovács Attila1965Szentesi Delfin ESC21:40.97
 Részidők 50m = 36.39 / 100m = 1:16.69 / 200m = 2:41.65 / 400m = 5:37.14 / 800m = 11:26.85 
 
2.Berekméri István1965Szentesi Delfin ESC23:07.41
 Részidők 50m = 38.81 / 100m = 1:22.09 / 200m = 2:51.00 / 400m = 5:56.45 / 800m = 12:11.68 
 
3.Csirmaz Sándor1966Békéscsabai Senior23:10.33
 Részidők 50m = 39.83 / 100m = 1:23.80 / 200m = 2:56.42 / 400m = 5:59.24 / 800m = 12:12.68 
 
4.Jekencsik András1964Eger Városi Úszóklub és Gyógyúszó tanoda24:09.39
 Részidők 50m = 39.25 / 100m = 1:24.33 / 200m = 2:56.68 / 400m = 6:07.13 / 800m = 12:33.85 
 
5.Rákhely Béla1966Kaposvári Aréna Senior Úszóklub 25:35.63
 Részidők 50m = 46.01 / 100m = 1:34.97 / 200m = 3:16.32 / 400m = 6:42.54 / 800m = 13:30.36 
 

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Hajdú László1961Bácsvíz-KVSC21:38.72
 Részidők 50m = 37.92 / 100m = 1:19.51 / 200m = 2:44.57 / 400m = 5:39.30 / 800m = 11:31.33 
 
2.Schenk Robert1960Törökbálint22:46.69
 Részidők 50m = 40.03 / 100m = 1:22.47 / 200m = 2:52.46 / 400m = 5:55.36 / 800m = 12:04.55 
 
3.Tóth Béla1961Debreceni Szenior Úszó Klub29:03.59
 Részidők 50m = 46.61 / 100m = 1:39.41 / 200m = 3:33.99 / 400m = 7:21.55 / 800m = 15:10.24 
 

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Sebők János1956Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza24:10.92
 Részidők 50m = 39.50 / 100m = 1:23.29 / 200m = 2:56.11 / 400m = 6:10.39 / 800m = 12:45.09 
 
2.Heverdle István1952Egri Senior Úszó-Klub24:53.30
 Részidők 50m = 40.53 / 100m = 1:27.28 / 200m = 3:03.70 / 400m = 6:23.72 / 800m = 13:12.32 
 
3.Tari László1954Szentesi Delfin ESC25:48.25
 Részidők 50m = 46.96 / 100m = 1:37.87 / 200m = 3:20.34 / 400m = 6:49.66 / 800m = 13:47.23 
 
4.Batta Gyula1953Debreceni Szenior Úszó Klub28:31.79
 Részidők 50m = 52.73 / 100m = 1:50.50 / 200m = 3:42.77 / 400m = 7:32.68 / 800m = 15:11.93 
 

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gyenes András1951Szeder SC31:28.62
 Részidők 50m = 0 / 100m = 0 / 200m = 0 / 400m = 0 / 800m = 0 
 
2.Dobcsányi János1950Szeder SC32:46.00
 Részidők 50m = 0 / 100m = 0 / 200m = 0 / 400m = 0 / 800m = 0 
 

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Soós Vilmos1945CSM Timisoara38:08.59
 Részidők 50m = 0 / 100m = 0 / 200m = 0 / 400m = 0 / 800m = 0 
 

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Melkuhn Dezső1938Szentesi Delfin ESC27:59.29
 Részidők 50m = 51.65 / 100m = 1:47.93 / 200m = 3:38.99 / 400m = 7:22.46 / 800m = 14:49.75 
 

Vissza